CHOVATELSKÁ STANICE - FCI

ŠTĚŇÁTKA

BŘEZOST NAŠÍ CARACASY POTVRZENA - WE ARE EXPECTING PUPPIES

 

BŘEZOST NAŠÍ CARACASY POTVRZENA ULTRAZVUKEM.

NAROZENÍ ŠTĚŇÁTEK PŘEDPOKLÁDÁME 30. LEDNA 2018

VRH "B" TENDER SAVAGE

 

WE ARE EXPECTING PUPPIES - DATE OF BIRTH 30TH OF JANUARY 2018

LITTER "B" TENDER SAVAGE

 

 

Pro naši Caracasu od Devíti vrb jsme vybrali Charlieho Hugo Radinie.

www.working-dog.com - details

Povídání paničky: Charlie Hugo Radinie, řečený Hugo, nebo Hugáček, je podle mého názoru typickým představitelem knírače-psa. Rád se sám rozhoduje, což ne vždycky se mu podaří tak, že jeho rozhodnutí zrovna schvaluji. Ale to je klasika, pokud se knírač dostatečně nezabaví, vymyslí si zábavu sám a po svém. Také při výcviku zvažuje, zda to, co po něm chci, se mu zdá jako dobrý nápad. Stereotypní trénink není nic pro knírače... Proto Hugo nejraději pracuje na stopě, kde má všechno ve svojí režii, a tam mu do toho "kecat" nemůžu vůbec. Pilně se připravujeme na další stopařské zkoušky.

Doma se Hugo rád prospí u kamen, nejépe s páníčkem. Ale pak si řekne a dost, a odchází na svůj noční pelech, aby měl svůj klid. Má rád svůj životní prostor.. Úplně to chápu, také si na to potrpím :-)
Samozřejmě mám Huga za nejkrásnějšího psa - objektivně je však nutno říct, že má kvalitní drsnou srst, je to pes německého typu. Pro dlouhé vycházky venku je to ideální, po koupání rychle uschne, dobře se udržuje. Hugo je skvělý psí parťák. Vždy připraven k obraně domu i paničky, a vždy připraven nechat se odměnit, nejlépe masíčkem nebo párkem.